Büroohoonest

Hoone on paigutatud Laia tänava ajaloolisele ehitusjoonele, luues hubase ja privaatse siseõue, kus asub suletud parkla. Hoone on huvitava, kõrgetasemelise ja piirkonna miljöösse sobiva arhitektuuriga. Äri- ja bürooruumid on planeeritud avarad ja valgusküllased, erinevate suurustena vahemikus ca. 49,4 kuni 191,4 m2. Parkla on sillutatud betoonist tänavakiviga. Pääs parklasse on Laialt tänavalt, mis on piiratud distantsjuhitava tõkispuuga.

 

Konstruktsioonid ja siseviimistlus

Vundament – raudbetoon vaivundament 
Kandvad seinad – monoliitbetoon/väikeplokk 
Põrandad ja vahelaed – monoliitbetoon (aluspõrandad vahelagedel soleeritud fiiberbetoonpõrandad)
Katus – hoone on nii viilkatuse, kui lamekatusega, isoleeritud ja kaetud naturaalse tsinkpleki ja bit.rullmaterjaliga
Aknad ja välisuksed – akende avatavad mahud täispuitraamidel pakettklaasidega, klaasfassaadid alumiiniumkarkassil, välisuksed alumiiniumkarkassil, büroode siseuksed täispuidul (tuletõkketsoonides EI-30) 
spoonuksed
Terrassid ja rõdud – monoliitbetoon või metallkandjatel, kaetud veekindla vineeri ja bit.rullmaterjaliga, piiratud metallpiiretega 
Trepid – monteeritavatel metallkonstruktsioonidel betoonastmete ja metallpiiretega 
Siseseinad (ühiskasutatavad ruumid) – naturaalne betoon/viimistletud krohv värvi alla, wc-d keraamiline plaat 
Põrandakatted (ühiskasutatavad ruumid) – keraamiline plaat, wc-d keraamiline plaat. 
Laed (ühiskasutatavad ruumid) – silutud ja värvitud maalrivalged, wc-d sileripplaed, värvitud maalrivalged
Siseuksed – siledad eritellimusel spoonuksed 
Valgustus – nõuetekohased kaasaegsed disainvalgustid

 

Tehnovõrgud

Vesi ja kanalisatsioon – hoone on varustatud tsentraalse vee ja kanalisatsiooni linnavõrguga (individuaalsete san.ruumide tarbeks paigaldatakse veemõõdusõlmed) 
Küte – hoone on varustatud tsentraalse kaugküttega, esimese korruse fuajeesse paigaldatakse vesipõrandaküte, bürooruumidesse radiaatorküte vedeliksoojuskandjal 
Ventilatsioon – hoone varustatakse keskventilatsioonisüsteemiga ning igasse bürooruumi paigaldatakse kliimaseade (keskseadmed paigaldatakse pööningukorrusel asuvasse tehnilisse ruumi) 
Elekter ja nõrkvool – hoone varustatakse nõuetekohase elektrisüsteemiga, kõikidesse büroodesse paigaldatakse iseseisvad jaotuskilbid (mõõtesüsteem paikneb fuajees asuvas peakilbis). Samuti varustatakse hoone telekommunikatsiooniühenduse (telefon, internett) ning valvesignalisatsiooniga.

 

Hoone on varustatud elektroonilise lukustussüsteemiga.

 

Pakutavad äri- ja bürooruumid

Pakutavad äri- ja bürooruumid on planeeritud avarad ja valgusküllased, erinevate suurustena vahemikus ca. 49,4 kuni 191,4 m2. Müüdavad äri- ja bürooruumid on viimistletud.